9-B SINIFI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
9-B SINIFI

scorpion9107

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nerden bulmuş kankam bunları yaa..

4 posters
YazarMesaj
tuğrul&yolst
Admin
tuğrul&yolst

Nerden bulmuş kankam bunları yaa.. Empty
MesajKonu: Nerden bulmuş kankam bunları yaa..   Nerden bulmuş kankam bunları yaa.. Icon_minitimePaz Nis. 29, 2007 11:29 am

Bu gece ağlıyorsam bir sebebi var kalbimde ilacı olmayan bir yaram var belki aşk belki ayrılık rüzgarları var ama kalbimde adı kalacak biri var...!

Bir gece daha sensız karanlığa karışıverdi ay bulutlarla bütünleşirken güneş bir başka diyarda yükseliverdi en güzel ruyalar senın olsun diye bu şiirde

Bir Çiçeğin açmak için sebepler bulduğu gibi, Yaşama dair sebepler bulmak için yaşıyorum... Eğer bir gün gelir de yaşamak için bir sebep bulamazsam; Ölmek için bir sebep bulmuşum demektir

GERÇEKTEN İNANIP SEVSEYDİN BENİ BÖYLE SABAHLARI BEKLERMİYDİM HİÇ ÇOKTAN YANIMDA OLURDUN ÇOKTAN GECE 3_5 NÖBETLERİNE DİKMEZDİN BENİ İÇİMDE BİR UMUT VUSLATA DAİR AKŞAMLARI İMZALADIM GÖZYAŞLARIMLA SENİ ARAMIYOR SENİ SORMUYORSAM BU SENDEN VAZGEÇTİM DEMEK DEİL BİEDAHA BÖYLE SEVECEK OLSAM BİR KALEMDE SİLERDİM SENİ!!!

HİÇ KİMSE İÇİN HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRAMADIM,çÜNKÜ KİMSE İÇİN HAYAL KURMADIM..!!

Senİ SeviyoruM DiyeN DillerE DeğiL SeniN İçiN AğlayaN GözlerE İnaN...

sev sevki kalmasın içinde bir damla gurur gururun basladığı yerde sevgi ızdırap olur

Uçurumdan düşerken tutunacak dalım olsan ölmekten değil seni kırmaktan korkarım!!!!!!!!

gözyaşım, utangaç boynunun inciden kolyesi olsun. her damla, vefasız teninde bir veda busesi olsun.

Ay doğarken bir söğüdün ardından, Göl yüzünde sisli bir esintiyle, Akşamın göğsüne hüzün serperek, Ve yağmurdan geceye Çiçekli perdeler çekerek, Beni düşün... Beni düşün, unutma

UNUTTUM UNUTURUM DEDİM OLMADI YİNE BECEREMEDİM SENİ HER GÖRDÜĞÜNDE KÜT KÜT ATMAK ZORUNDAMIYDI KALBİM O HAKLI ASLINDA SUÇ BENİM ONA DUR DİYEMEDİM

Ayriliklar küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir.Tipki rüzgarin mumu söndürüp yangini güçlendirdigi gibi...
https://nmcal9bsinifi.niceboard.com
ceren

ceren

MesajKonu: Geri: Nerden bulmuş kankam bunları yaa..   Nerden bulmuş kankam bunları yaa.. Icon_minitimeSalı Mayıs 01, 2007 8:31 pm

hayatta hiç kimse için ağlamaya değmez zaten ağlamaya değen kişi ağlatmaz Eğer bir gün ağlarsan başını dik tut tutki göz yaşların ağladığın kişi kadar alçalmasın

düşünüyorumda düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken düşündüklerin olsa gerek

gözlerim gözlerini gözlerken gözlerinin gözlerimi gözlediğini gözledi
ilker_b

ilker_b

MesajKonu: Geri: Nerden bulmuş kankam bunları yaa..   Nerden bulmuş kankam bunları yaa.. Icon_minitimePerş. Mayıs 03, 2007 5:30 pm

gencler hayat gusselll eğleelimm ama yasmadan edemicemm

cyclops sessizce sessizliğin sesini dinleyelim
Idea bugun bugundur ama yarın bugun dun dun dunden onceki gun olacaktır geek nasıl SmileSmileSmile
ceren

ceren

MesajKonu: Geri: Nerden bulmuş kankam bunları yaa..   Nerden bulmuş kankam bunları yaa.. Icon_minitimeCuma Mayıs 04, 2007 3:23 pm

ilker git gide zehraya benzemişsin bak erken teşhis hayat kurtarır başka şeyler yap biras müzik falan filan dinle
ilker_b

ilker_b

MesajKonu: Geri: Nerden bulmuş kankam bunları yaa..   Nerden bulmuş kankam bunları yaa.. Icon_minitimeCuma Mayıs 04, 2007 4:02 pm

zehramııı scratch haaaaaaaaaayyyyyyyııııııııııııırrrrrrrrrr...!!! Crying or Very sad
pegasus_baris

MesajKonu: Geri: Nerden bulmuş kankam bunları yaa..   Nerden bulmuş kankam bunları yaa.. Icon_minitimeCuma Mayıs 04, 2007 4:30 pm

ilker hep bildik espriler yapmışsın yaaa.bunları taaaa ne zaman önce benim sıramın üstüne yazıyodun...
ilker_b

ilker_b

MesajKonu: Geri: Nerden bulmuş kankam bunları yaa..   Nerden bulmuş kankam bunları yaa.. Icon_minitimeCuma Mayıs 04, 2007 4:34 pm

barıs hoyarı onlar benm klasiklerimmmm hıyarrr

Nerden bulmuş kankam bunları yaa..
1 sayfadaki 1 sayfası