9-B SINIFI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
9-B SINIFI

scorpion9107

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Birbirimizi Eleştirelim..!!

5 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
metalist_01

metalist_01

Birbirimizi Eleştirelim..!! Empty
MesajKonu: Birbirimizi Eleştirelim..!!   Birbirimizi Eleştirelim..!! Icon_minitimeCuma Mayıs 04, 2007 4:42 pm

Birbirimizi Eleştirelim..!! Cooltext55485869ql2
ilker_b

ilker_b

MesajKonu: Geri: Birbirimizi Eleştirelim..!!   Birbirimizi Eleştirelim..!! Icon_minitimeCuma Mayıs 04, 2007 4:43 pm

sen başşla şu eleştiriye bizde dwm edelmmmm
ceren

ceren

MesajKonu: Geri: Birbirimizi Eleştirelim..!!   Birbirimizi Eleştirelim..!! Icon_minitimeCuma Mayıs 04, 2007 4:45 pm

bende tam türüle söylemiştim bunu bence çok iyi olur ama eğer ağır eleştirilerimiz warsa diğeri diğerlerinden utandırmasın falan özele de atabilirsiniz haa bide darılmaca kırılmaca yok baştan anlaşalım
metalist_01

metalist_01

MesajKonu: Geri: Birbirimizi Eleştirelim..!!   Birbirimizi Eleştirelim..!! Icon_minitimeCuma Mayıs 04, 2007 4:52 pm

ben başlıyım tamam ama açık sözlü olmak isterim kırılmak darılmak yok!!

ilk olarak açık konuşarak kemalin dersteki tavırlarından rahatsızlık duyduumu belirtym.bi de ona uyanlar oldu mu gayet sinir bozucu oluo arkadaşlar..sooraa umutun kendini olduundan fazla bişeler gibi görmesinden rahatsızım..sooraaa biraz da koku problemi oluo sınıfta,kaynaının kendini durdurmasını rica ediorum..

devamı nassa gelir..siz şimdi ötüşün bakam cheers
ejmbo_92
Admin
ejmbo_92

MesajKonu: Geri: Birbirimizi Eleştirelim..!!   Birbirimizi Eleştirelim..!! Icon_minitimeCuma Mayıs 04, 2007 5:03 pm

metalist_01 demiş ki:
ben başlıyım tamam ama açık sözlü olmak isterim kırılmak darılmak yok!!

ilk olarak açık konuşarak kemalin dersteki tavırlarından rahatsızlık duyduumu belirtym.bi de ona uyanlar oldu mu gayet sinir bozucu oluo arkadaşlar..sooraa umutun kendini olduundan fazla bişeler gibi görmesinden rahatsızım..sooraaa biraz da koku problemi oluo sınıfta,kaynaının kendini durdurmasını rica ediorum..

devamı nassa gelir..siz şimdi ötüşün bakam cheers

cnm benm çok iyi bi konuya değindin.özellikle sırf des kaynatmak isteyenler harbi öküzlük edio sinirimizi bozuyo. ikincisi bu aynıo kişiler sınıf ortasında küfürlü şarkılar dinleyip öküz gibi anırıyolar.bu arklara seslenioorum darılmayım kırılmayın sadece kendinizi tanıyın yeter.ulu orta yerlerde anırarak sevdiğin müziği insanlara dinletmeye çalışmak müzik dinlemek değildir.MÜZİK EVRENSELDİR.AYRIM YAPMAYINIZ...
ilker_b

ilker_b

MesajKonu: Geri: Birbirimizi Eleştirelim..!!   Birbirimizi Eleştirelim..!! Icon_minitimeCuma Mayıs 04, 2007 5:05 pm

BU KİŞİLERİN ADI NE ???? BEN BUNLARDAN BİRİMİİİM
ceren

ceren

MesajKonu: Geri: Birbirimizi Eleştirelim..!!   Birbirimizi Eleştirelim..!! Icon_minitimeCuma Mayıs 04, 2007 5:12 pm

çok güzel konulara değinildi bence
**ewet kemallerin sınıfta öyle küfürlü şarkı dinlemesinden bende rahatsızım küfürsüz daha başka şarkılar dinleseler bişiy demem ama hoş olmuyo ayrıca dersleri kaynatmak için boş boş konuşuyo komik olduğunu sanıyo ama bence artık çoğunluk bundan rahatsız oluyo yapmasın derim
***sınıftaki konkunun bende farkındayım o kişinin uyarılması gerek nede olsa bizimde bi solunum sistemimiz war yani bi süreden sonra dayanılmıyo yani
***umutun hareketlerinden bende rahatsızım ayrıca kendini gerçekten bişiy zannediyo yapmasın aramızda geçen bişiy de oldu yani gerçekten normal diil daha doğrusu ne olduğunun farkında diil bence derhal farketmesi gerek
ilker_b

ilker_b

MesajKonu: Geri: Birbirimizi Eleştirelim..!!   Birbirimizi Eleştirelim..!! Icon_minitimeCuma Mayıs 04, 2007 5:15 pm

ya bi cwp weriiin su yuksek sesle sarkı soleen hıyarlardan birimiimm olesem yapmıım artıkkk
metalist_01

metalist_01

MesajKonu: Geri: Birbirimizi Eleştirelim..!!   Birbirimizi Eleştirelim..!! Icon_minitimeCuma Mayıs 04, 2007 5:22 pm

hayır ilker şahsen ben senin olduğunu düşünmüyorum..bi de şu war benm meriçin falan dinlediimiz müziklere laf ediolar ama kendileri gerçekten daha iğrenç tabirleri bulunan şarjkılar sölüolar ve bize de dinletiolar garip bi şeklde..
ejmbo_92
Admin
ejmbo_92

MesajKonu: Geri: Birbirimizi Eleştirelim..!!   Birbirimizi Eleştirelim..!! Icon_minitimeCuma Mayıs 04, 2007 5:29 pm

EVET MERVE HAKLI.BU ARADA İLKER SEN DEİLSİN O HIYARLARDAN BİRİ.BEN ŞAHSEN MÜZİK TARZIMI SEÇMEK İÇİN HEPSİNİ DİNLEDİM BELLİ Bİ SÜRE İÇİNDE.AMA RAP BENİ İKİ GÜN İDARE ETTİ GERİSİ YOK.AMA ŞUAN ROCK METAL FALAN YÜZBİNKEZ DİNLEYEBİLİRİM KANISINDAYIM.
E BU KÜFÜRLERİ DİNLESELER BİLE ULU ORTA KIZLARIN YANINDA ÇOK HOŞ KAÇMIYO.YERİ GELDİĞİNDE ERKELİKLERİNİ BİLİP MİLLETİ SAHİPLENMEYİ BİLİRLER AMA İŞLERİNE GELDİİNDE AĞZA ALINMICAK KÜFÜRLERİ ANIRIYOLAR.

BİDE EK OLARAK HER MEVSİM POLENLERDEN ETKİLENDİİNİ İLERİ SÜREN ŞAHIS ARTIK HAKKATEN KOMÜK OLUYO.AKSİNE KÜÇÜK DÜŞÜO.YERİ GELDİĞİNDE BU KİŞLERE GÜLCEİMİZE TAVIR ALIP DÜZELMELERİNİ SAĞLAMAYA ÇALIŞMAK DAHA İYİ BENCE....
ilker_b

ilker_b

MesajKonu: Geri: Birbirimizi Eleştirelim..!!   Birbirimizi Eleştirelim..!! Icon_minitimeCuma Mayıs 04, 2007 5:29 pm

mervee walla ben karışıorm şarkılarınıza ama sadece size takılmak amacıyla yane yanlıs anlama
ejmbo_92
Admin
ejmbo_92

MesajKonu: Geri: Birbirimizi Eleştirelim..!!   Birbirimizi Eleştirelim..!! Icon_minitimeCuma Mayıs 04, 2007 5:33 pm

ilker_b demiş ki:
mervee walla ben karışıorm şarkılarınıza ama sadece size takılmak amacıyla yane yanlıs anlama
AMA HAKKATEN İLKERİ BEN GÖRMEDİM.ZATEN O KİŞİLER KENDİ KENDİLERİNE UĞRAŞIOLAR DİĞER ŞARKILARLA.YANİ BAŞKA TÜR DİNLEYENLERİN KARILIK VERDİĞİ FALAN YOK...
ilker_b

ilker_b

MesajKonu: Geri: Birbirimizi Eleştirelim..!!   Birbirimizi Eleştirelim..!! Icon_minitimeCuma Mayıs 04, 2007 6:06 pm

BU POLEN ADAM KİM ACAPA SORSAM Bİ ???
metalist_01

metalist_01

MesajKonu: Geri: Birbirimizi Eleştirelim..!!   Birbirimizi Eleştirelim..!! Icon_minitimeCuma Mayıs 04, 2007 6:17 pm

açık eleştiri mekanındayız arkadaşlar biraz daha isim wererek konuşsak daa ii olmaas mı? Wink drunken
ilker_b

ilker_b

MesajKonu: Geri: Birbirimizi Eleştirelim..!!   Birbirimizi Eleştirelim..!! Icon_minitimeCuma Mayıs 04, 2007 6:20 pm

DİLAAN WHO İS POLEN MAN Question
Question Question

Arrow MR.me
tuğrul&yolst
Admin
tuğrul&yolst

MesajKonu: Geri: Birbirimizi Eleştirelim..!!   Birbirimizi Eleştirelim..!! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 05, 2007 2:16 pm

bende katıyorum genele umuttan hoşlanmıorm kemal sıkıcı olmaya başadı... oğuzhana kızamam ama ayrıca en sewdiğim kişier istesi baya kalabalık dilan,yunus,ilker metalis arkım merwe kısaca sınıftan herkesi sewiyorum (umut& ezgü isteye dail deil). ismi geçenere oan sewgim daha fazla tabi. Bide en büyük sewgi war tabi BİLGE war...
https://nmcal9bsinifi.niceboard.com
ejmbo_92
Admin
ejmbo_92

MesajKonu: Geri: Birbirimizi Eleştirelim..!!   Birbirimizi Eleştirelim..!! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 05, 2007 3:08 pm

ilker_b demiş ki:
DİLAAN WHO İS POLEN MAN Question
Question Question

Arrow MR.me
daha yeni gördüm ama açık belli polen adamımız sizce kim olabilir. tabiki de o.k.s. arkımız....Exclamation
ilker_b

ilker_b

MesajKonu: Geri: Birbirimizi Eleştirelim..!!   Birbirimizi Eleştirelim..!! Icon_minitimePtsi Mayıs 07, 2007 3:35 pm

teşşkur ederm bilgiler için bende meraq etmiştm acep kim die bu arkadaşşş

Arrow MR:me
ejmbo_92
Admin
ejmbo_92

MesajKonu: Geri: Birbirimizi Eleştirelim..!!   Birbirimizi Eleştirelim..!! Icon_minitimePtsi Mayıs 07, 2007 6:08 pm

önemli diil;)
tuğrul&yolst
Admin
tuğrul&yolst

MesajKonu: Geri: Birbirimizi Eleştirelim..!!   Birbirimizi Eleştirelim..!! Icon_minitimeCuma Mayıs 18, 2007 7:00 pm

----------------
https://nmcal9bsinifi.niceboard.com
ilker_b

ilker_b

MesajKonu: Geri: Birbirimizi Eleştirelim..!!   Birbirimizi Eleştirelim..!! Icon_minitimeCuma Mayıs 18, 2007 7:31 pm

la trll ..... nje la
ejmbo_92
Admin
ejmbo_92

MesajKonu: Geri: Birbirimizi Eleştirelim..!!   Birbirimizi Eleştirelim..!! Icon_minitimePtsi Mayıs 21, 2007 7:59 pm

sıkıldımmmmmmmmmmmmmmm!!!1
ejmbo_92
Admin
ejmbo_92

MesajKonu: Geri: Birbirimizi Eleştirelim..!!   Birbirimizi Eleştirelim..!! Icon_minitimePtsi Mayıs 21, 2007 9:03 pm

ya varya asıl eleştirilmesi gereken sizsiniz abi ya insan bi girer şu siteye dimi:(
ejmbo_92
Admin
ejmbo_92

MesajKonu: Geri: Birbirimizi Eleştirelim..!!   Birbirimizi Eleştirelim..!! Icon_minitimePtsi Mayıs 21, 2007 9:03 pm

bende gidiom silent küstüm girmicem bi daha
ejmbo_92
Admin
ejmbo_92

MesajKonu: Geri: Birbirimizi Eleştirelim..!!   Birbirimizi Eleştirelim..!! Icon_minitimeCuma Haz. 08, 2007 5:09 pm

ben çok ii eleştiriyim mi birbirimizi??

hiç biriniz girmiyonuz adam gibi siteyeeee Suspect Evil or Very Mad scratch scratch affraid Sad Mad

Birbirimizi Eleştirelim..!!
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki