9-B SINIFI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
9-B SINIFI

scorpion9107

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

güzel msjlar

4 posters
YazarMesaj
ceren

ceren

güzel msjlar Empty
MesajKonu: güzel msjlar   güzel msjlar Icon_minitimeSalı Mayıs 08, 2007 5:06 pm

**seni tanıdığım güne lanet olsun meğer hiç arkadaşım olmamışsın seninle geçen zamanıma acıyorum arkamdan konuşacağına gel yüzüme söyle seni yanlış tanımışım yazıklarolsun demiş tuğba özay çağla şikele

**birgün hayattan bıkıp çaresizce bir köşeye çekilip hüngür hüngür ağlamak istersen beni ara yanında olmak isterim çünkü... çünkü.. mendil satıyorum 2 alana 1 bedava

**sen sütlaç kadar tatlı lahmacun gibi sıcak çiğ köfte gibi yakıcı dolma gibi çekici bulgur gibi asil aşure gibi karışık ve içli köfte kadar mükemmel birisin

**sayın abonemiz önceki dönemlere ait namaz oruç ve dua borcunuz bulunmaktadır ltfen amel defteriniz dürülmeden borçlarınızı kapatınız

**sene bin dokuzyüz çift sıfır deden bilmez ama baban bilir salı günü cuma namazı çıkışı atın üstünde yaya harbe gidiyoruz çölde kar diz boyu karşımda düşman askeri çektim kılıcımı 2 el ateş ettim adamı bacağından vurdum kolunu alçıya aldılar hastaneye son sürat gidiyoruz arabada damla benzin yok neyse ozamanlar elektrikte yok mum ışığında tv seyrediyoruz . ahh eski günler ahh...

**apansız uyanırsan bir gecede gözlerin dalarsa karanlığa bir sıcaklım hissedersen yatağında bilki altına işemişsindir

**günlerdir aynı şeyi düşünüyorum bunu içimde saklamaktan bıktım yoruldum artık dayanamıyacam tükendim artık benim hakkımda ne düşüneceğin umrumda bile değil herşeyi göze aldım istersen bir daha konuşmayız ama lütfen soruma cwp ver :
hamam böcekleri gıdıklanırmı??

**ya kıyamet koptuğunda dostluğumuz biter ya da dostluğumuz bittiğinde kıyamet kopar hayatı öyle yaşaki hayat seni kıskansın öyle bir sewki ölüm sana acısın öyle bir dost olki dostun olmayan utansın

**acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak olsun mutluluk göz bebeğin kadar yakın olsun umutlaron gerçek, gerçeklerin mutluluk ,mutlulukların sonsuz olsun

** duygular sınır tanımıoyr kimine bir söz yetiyor kimi destanlara sığmıyor sewilmeyi hak edenler her halinden belli oluyor onblardan biride şuan msj okuyor

**dudakların kurursa eğer okyanusu getiririm sana , akşam ayazında üşürsen eğer güneşi getiririm sana gönlün bir sewgi ararsa eğer beni ara kalbimi yollarım sana (biliyorum mal bi msj ama msj kadar gönderende maldı )

**sewgi tıpkı gül gibidir rastgele tutarsan dikenleri batar yapraklarını açarsan duyguları akarama tutmasını bilirsen o gül yanlız sana açar güller hep elinde açsın ama dikenleri batmasın sewda hep seni bulsun ama yaralamasın mutluluk hep seninle olsun ama beni unutturmasın

**ne dil yeter seni anlatmaya ne göz kıyar sana bakmaya ne ellerim uzanır seni sarmaya ne kollarım dayanır sana dokunmaya hiç ömür yetermi bir sen daha bulmaya

**gülmek için mutlu olmayı bekleme belki mutluluk gülüşünde saklıdır sakın ağlayım deme belki bir yerlerde senin bir gülüşün için yaşıyan biri wardır !!!

**sewmek sadece seni sewiyorum demekse herkesi sewiyorum sevmek kalbin derinlerinden geliyorsa ben sadece seni sewiyorum

** sewmek mutluluksa eğer yaşamaya değer fotoğrafsa saklamaya değer çiçekse eğer koklamaya değer terk edilmekse eğer boş wermeye değer

**güneşin doğduğu da gerçek battığıda kalbimin attığda gerçek günün bittiğide ama ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek seni sewiyorum işte bu en büyük gerçek

**su olsaydın gözyaşım ol isterdim umut olsaydın benim ol isterdim ilk aşkım değil her zaman aşkım ol isterdim ama sen zaten benim her şeyimsin

**ılık bir rüzgar eserde bulutlar dağılırya masmavi gökyüzü ortaya çıkar ya o mavi gökyüzünde martılar uçuşur ya işte omartılardan biri senin kafana s.çsın

**içtiğim sigaram gibiydin aranızdaki tek fark sigaramı ben bitirdim beni sen

**sewgilerin en güzeli seni sewmek özlemlerin en güzeli seni özlemek hayatın anlamıysa sabah kalktığımda senin war olduğunu bilmektir

**bugün her zamankinden farklı birşey yapıyım dedim olmadı ne seni düşünmeyi bırakabildim ne seni sewmeyi ne de sana tekrar tekrar aşık olmayı...

**bu mesajı aldıysan bana hayransın umrunda değilse beni sewiyosun cwp wermzsen bana aşıksın çaldırırsan bensiz yapamıyosun hadi bakalım ne yapıcaksın ??

**gel kalbimde hesap aç faizle aşk weririm vadesiz sewerim ben tek aşk şubesiyim piyasaya aldırma kredi weriyorum vergi werme istemiyorum ben seni %100 sewiyorum

**hayatımda 3 yanlış yaptım doğdum büyüdüm aşık oldum hayatımdayaptığım tek doğru ise seni sewmekti ama ne yazık ki 3 yanlış 1 doğruyu götürüyo...

**bu dünyada herkimki yılbaşını eder baş tacı ödür dünyada g.tüne girer süslediği çam ağacı

**bir kuş olsam dağları taşları engelleri aşar sana uçatdım güzel ellerine dokunur saçlarını okşar sonra tekrar gökyüzüne uçar kafana s.çar kaçardım

**eyy dağları taşları yaratan allahım her şeye bir güzellik insanlara akıl mantık zeka dağıtırken bu mesaja mal mal bakan öküzü niye unuttun

**bugün uluslar arası öpücük günü bu mesajı 4 kişiye gönderirsen seni çok sewen biri sana aşkını ilan edecek eğer göndermezsen 4 yıl öpülmeden sap gibi yaşıyacaksın

(bu mesajlardan bazıları yüzünden bana farklı gözle bakmayınız please Embarassed
ceren

ceren

güzel msjlar Empty
MesajKonu: Geri: güzel msjlar   güzel msjlar Icon_minitimeSalı Mayıs 08, 2007 5:11 pm

gönderince gördüm bayağı bi döktürmüşüm ama klawyeye bakmaktan boynum ağrıdı
ilker_b

ilker_b

güzel msjlar Empty
MesajKonu: Geri: güzel msjlar   güzel msjlar Icon_minitimeSalı Mayıs 08, 2007 10:44 pm

waaay citden guselmş

Arrow MR.me
pegasus_baris

güzel msjlar Empty
MesajKonu: Geri: güzel msjlar   güzel msjlar Icon_minitimeCuma Mayıs 11, 2007 5:18 pm

ceren bunları sen mi yazdın şimdi?Laughing ..ama şu çam ağaçlı olanı güzelmiş..
metalist_01

metalist_01

güzel msjlar Empty
MesajKonu: Geri: güzel msjlar   güzel msjlar Icon_minitimeCuma Mayıs 11, 2007 6:58 pm

ceren demiş ki:
gönderince gördüm bayağı bi döktürmüşüm ama klawyeye bakmaktan boynum ağrıdı

**bu dünyada herkimki yılbaşını eder baş tacı ödür dünyada g.tüne girer süslediği çam ağacı

buna bittim yaa kim dediise dooru demiş puahahaa Very Happy Very Happy

güzel msjlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-