9-B SINIFI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
9-B SINIFI

scorpion9107

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

alırsın ilker

3 posters
YazarMesaj
tuğrul&yolst
Admin
tuğrul&yolst

alırsın ilker Empty
MesajKonu: alırsın ilker   alırsın ilker Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2007 8:35 pm

ilker kafana tükürüyüm senin onlar kaldıramıyo bende daha yeni öğrendim durumu olum kilitli olmasının sebebi senin gibi ....lar.(ben noktalı yeri sana sölerim sona). gördüm ve kaldırdım galatasaray bölümüneki yazıyı artislik yapma... boykotunu yesinler
https://nmcal9bsinifi.niceboard.com
ilker_b

ilker_b

alırsın ilker Empty
MesajKonu: Geri: alırsın ilker   alırsın ilker Icon_minitimePerş. Tem. 26, 2007 12:08 am

tüüüüüğğğğrüllllcüüüüüğğğğüüüüüümmmm yawrum baby olum ben boykotu bitireli 1 yıl olcak nerdeyse insan siler şu yasdıklarınıda tuğğrul sana bi tavsiye vermek istiorm olum bak sitenin uyeler bolumune daha site kurulduundan beri hiç ziyaret etmeyen adamlar wear onlara uyarı mesajı gonder girmezlerse sil a.?
ejmbo_92
Admin
ejmbo_92

alırsın ilker Empty
MesajKonu: Geri: alırsın ilker   alırsın ilker Icon_minitimePerş. Tem. 26, 2007 10:56 am

bencede ama türülün bile girdii yoq siteye söliyim:D
ilker_b

ilker_b

alırsın ilker Empty
MesajKonu: Geri: alırsın ilker   alırsın ilker Icon_minitimeCuma Tem. 27, 2007 1:15 pm

eet haklsın walla dilann ne desen haklsın anca siteyi kurdu beyfendi olum tüğğrül ilgilensene birass bi kere su bana kafana ... dediiini bi deişştir yoksa ben deişşştirrcem

alırsın ilker
1 sayfadaki 1 sayfası