9-B SINIFI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
9-B SINIFI

scorpion9107

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

gerçekten güzel sözler

YazarMesaj
tuğrul&yolst
Admin
tuğrul&yolst

gerçekten güzel sözler Empty
MesajKonu: gerçekten güzel sözler   gerçekten güzel sözler Icon_minitimeCuma Mayıs 18, 2007 5:03 pm

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı.

Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön, ordayım!

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim?

Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır...
Yedi ayrı iklimden yedi çeşit arı getirseler yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz...

Seni unutmak için and içtim gözlerin geldi aklıma vazgeçtim.

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir? Çünkü sen benim için daima teksin!

Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim...

Allah gücü erkeğe, güzelliği kadına vermiş... Ne var ki her şeyi yenen güç, güzelliğe yenilmiş...

Hayatta iki kişi tanıdım.Birisi rüyalar kadar uzak sen, diğeri sevgililer kadar yakın ben.Hayatta iki kişi tanıdım .Birisi asla benim olmayacak sen, diğeri senden başkası olmayacak ben.

Hayallere dalıp gitmem ben çünkü tek hayalim sensin benim! Hiçbir şey isteyemem ben çünkü bir tek istediğim sensin.

Güneşe adini buzla yazan biri olursa, bil ki o seni benden çok seviyordur...

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen o bil ki yalnız senin için yanan kalbimdir.

Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy,çünkü ben hep ordayım.

Sen sev seni seveni dağda çoban olsa bile sevme asla seni sevmeyeni şu gördüğün Türkiye'de kral olsa bile

Sensiz sabah olmuyor uyanıyorum ansızın sensiz gün doğmuyor yalnızım çok yalnızım

Çölün,suya özlemi,benim sana olan Aşkımın yanında HİÇ KALIR

DENIZIM DEGIL DALGAM OLURMUSUN? ATESIM DEGIL KULUM OLURMUSUN? ILK SEVDIGIM DEGILSIN AFFET SON SEVDIGIM OLURMUSUN?

ECELLE SÖZLÜ.ÖLÜMLE NİKAHLIYIZ.TESADÜFEN DOĞDUK YAŞAMAK ZORUNDAYIZ.DEĞİLMİDİR HEPİMİZİN SONU BİR AVUÇ TOPRAK KORKUM ÖLÜM DEĞİL SENİN TARAFINDAN UNUTULMAK

"sevda" yaşadıkça güzeldir "hasret"ise yaşadıkça acı verir........

Bir çiçeğim vardı, adını aşk koydum; KOPARDILAR, Bir çiçeğim vardı, adını sevgi koydum; SOLDURDULAR, şimdi yine bir çiçeğim var, adını ızdırap koydum; NE KOPARAN VAR, NE SOLDURAN

bir sevdiğin varsa söyle bileyim aşkımı kalbime gömüp gideyim istersen uğrunda canım vereyim ölümüm elinden olsun be canım

Ne dünden daha az Ne yarından daha çok Seni bugünde, Dün olduğu gibi Yarın olacağı gibi Çoooooooooooooooook seviyorum

DOĞRU SÖYLEYENİ DOKUZ KÖYDEN KOVARLAR SANA ONUNCU KÖYDEN SESLENİYORUM SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM.

KÜÇÜKKEN ÇİKOLATA İÇİN AĞLIYORDUM ŞİMDİ İSE SENİN İÇİN

EN AĞIR İŞÇİ BENİM GÜN 24 SAAT SENİ DÜŞÜNÜYORUM.

HEP BENİ KİMSE SEVMİYOR Kİ DERDİN! USULCACIK SOKULUP YÜREĞİNE "BEN" DEMEK İSTERDİM.

YARINLAR HEP GÜZEL OLACAK DERLER OYSA BUGÜNLERDE DÜNLERİN YARINI DEĞİLMİ.
SANA ŞARAP VERECEĞİM, İÇ AMA SARHOŞ OLMA. SANA BİR GÜL VERECEĞİM, KOKLA AMA SOLDURMA. SANA KALBİMİ VERECEĞİM, SEV AMA İNCİTME!...

MAVİLER GİYER BULUT OLURUM, YEŞİLLER GİYER BAHAR OLURUM BAKARSIN BİRGÜN BEYAZLAR GİYER SENİN OLURUM.

SENI UZAKTAN SEVMEYI,SANA BAKMADAN GORMEYI,SENI DUYMADAN DINLEMEYI,GOZYASLARIMLA GULMEYI,KAVUSMAK ICIN SABRETMEYI OGRENDIM AMA, SENSIZ OLMAYI ASLA OGRENEMEDIM.

SEN HIC DENIZIN DIBINE BAKTIGINDA YESIL ORMANI GORDUN MU? SAKIN IMKANSIZ DEME; CUNKU BEN SENIN GOZLERINE BAKTIGIMDA OLULERIN BILE SAHIT OLAMADIGI CENNETI GORDUM

SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...

SENI GUNDE BIR KERE DUSUNUYORUM, O DA 24 SAAT SURUYOR...

BIRGUN DUDAKLARIN KURURSA OKYANUSU GETIRIRIM SANA AKSAM AYAZINDA USURSEN GUNESI GETIRIRIM SANA EGER GONLUN BIR SEVGI ARARSA KALBIMI SOKUP GETIRIRIM SANA...

NE SENI UNUTACAK KADAR ZAMAN GECECEK, NE DE GECEN ZAMAN SENI UNUTTURMAYA YETECEK, BIRAKIP GITSEMDE UNUTURUM SANMA, ZAMAN ALISMAYI OGRETIR, UNUTMAYI ASLA...

Seni ne kadar sevdiğimden önce, ne kadar sevemeyeceğimi söyleyim: Mecnun gibi çöller aşamam,Kerem gibi yanamam,gökten yıldızları, ayıda indiremem,güneşe adını buzlada yazamam ama SENİ AKLININ ALAMAYACAĞI KADAR SEVERİM...

o kadar tatlısın ki yüzüne bakamıyorum titriyor ellerim ellerini tutamıyorum dolanıp sarmak gelior içimden saramıyorum öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum

Seni dünler için sewmedim. Dünler yaşanıp bitti.Seni bugünler için sewmedim bugünlerde yaşanıp bitcek.seni yarınlar için sewdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek...

Seni dünyada seven on kişi varsa bunlardan bırı benım senı dunyada seven bes kişi varsa bunlardan biri gene benim seni dünyada seven bir kişi varsa o mutlaka benim seni dünyada seven hiç kimse yoksa bilki ben ölmüşümdür...

Ne dil yeter seni anlatmaya,
Ne göz kıyar sana bakmaya,
Ne ellerim dayanır sana dokunmaya,
Ne kollarım uzanır seni sarmaya
Hiç ömür yeter mi?
Bir sen daha bulmaya bitanesi...

Bir nasihat: Kendine dikkat et.
Bir rica: Sakın değisme!
Bir Dilek : Beni unutma.
Bir Yalan : Seni hiç sevmiyorum.
Bir Gercek : Seni çok özlüyorum.

Bırakma beni sevdiğim gidişine dayanamam,
Hasret gözyaşlarımla kendimi avutamam…
Dönerim dersin ama kadere inanamam,
Bıraktığın anılarınla, ben sensiz yasayamam

Sevgilerin en güzeli seni sevmek
Özlemlerin en güzeli seni özlemek
Ve hayatin tadı sabah kalktığında senin var olduğunu bilmek

Dünyada iki gül olsun biri kırmızı biri beyaz, sen beni unutursan kırmızı gül solsun, ben seni unutursam beyaz gül kefenim olsun...

Ismini kagıda yazamıyorum. Gün gelir yerlere atılır diye, elerim tutmuyor çizemiyorum resmini görenler tutulur diye...

Askin göz yaslari denize düstügünde sahile su imzayi atar: Seni seviyorum

DOST VURULUNCA DEGIL, UNUTULUNCA KAHRINDAN OLUR. BIZ SEVDIKLERIMIZI KIR CICEGI GIBI AVUCUMUZDA DEGIL, KURSUN YARASI GIBI GONLUMUZDE SAKLARIZ.

Kağıt önümde kalem elimde,
Duygular kalpte düşünceler yazıda,
Ay gökyüzünde yıldızlar daha ötede,
Tanrı yukarıda kullar aşağıda,
En zoru da canım sen orada ben burada

Seni unutmak zor anlatmaksa imkansız,
Sen unutuldukca hatırlanan,
Anlattıkca bitmeyensin meleğim..
https://nmcal9bsinifi.niceboard.com

gerçekten güzel sözler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics